provident.lt

Dolerio kurso kitimas 2013 m. spalio mėnesį

Doleris kaip ir kitos populiarios valiutos nelabai svyravo spalio mėnesį. Dolerio kursas siek tiek sustiprėjo lito atžvilgiu. JAV Federalinis rezervų bankas nepateikė didelių staigmenų todėl dolerio kursas nelabai kito spalio mėnesį. Dolerio kaina Lietuvos valiutos lito atžvilgiu svyravo apie 2.561 LTL už vieną USD.

Dolerio kurso svyravimas 2013. liepos mėnesį

Visą priešpaskutinę liepos savaitę dolerio kursas svyravo pakankami daug ir dolerio kurso kreivė buvo šoktelėjusi net iki 2.62 kito už vieną Jungtinių Amerikos Valstijų dolerį. Lyginant JAV dolerį su Euru, tai Europos valiuta šiek tiek atsitiesė dolerio atžvilgiu dėl Europoje atslūgusios situacijos. Savaitės pabaigoje dolerio kursas išliko pakankamai stabilus ir prekybos sesija baigėsi su 2.6119 lito už dolerį. Penktadienį vyko galingiausių pasaulio viršūnių susitikimas - G20 kurio metu buvo gvildenamos pasauliui aktualios problemos o tuo pačiu aptarta ir JAV vykdoma ekonomikos skatinimo politika kuri turi labai didelę įtaką dolerio kursui.

Dolerio kursas 2013 metais

Dolerio kursas birželio 14 d. buvo 2.68 lito už vieną dolerį. Doleris patyrė šiokią tokią korekciją Euro atžvilgiu. Žinoma tuo pačiu metu dolerio kursas automatiškai pakito ir lito atžvilgiu nes litas yra fiksuotas prie euro.


Jungtinių Amerikos Valstijų doleris litais buvo pasiekęs 2.65 lito už vieną dolerį. Tokį dolerio kursą turėjome liepos 14 dieną. Valiuta doleris vis dar yra paklausi valiuta valiutų rinkoje. Manoma kad dolerio kursas dar didės lito atžvilgiu. Dolerio kursas 2013 birželio 21 dieną buvo pasiekęs 2.61 litą už vieną Jungtinių Valstijų dolerį. Verta pažymėti kad per pastaras 10 dienų dolerio valiutos kursas buvo nukritęs iki 2.58 lito už dolerį. Doleris vis dar išlieka patikima valiuta ir galbūt gera investicija.

Dolerio kursas 2013 metų gegužės mėnesį jis parodė atsigavimo ženklus valiutos euru atžvilgiu. Panašu kad Euro zonoje vėl trumpam užėjus nerimui dėl skolų krizės dolerio kursui atsirado galimybės šiek tiek pakilti.

Investing.comForex Charts powered by Investing.com.

 

Doleris ir jo kursas

Dolerio kursas pagrindinės savo konkurentės Euro atžvilgiu 2013 m. Gegužės 10 dieną buvo sumenkęs beveik 9 procentais nuo to laiko kai dolerio kaina litais buvo pasiekusi 2 litus 56 centus už dolerį. Atslūgstant nerimui dėl Europos būsenos Euro kursas dolerio atžvilgiu pradėjo stiprėti. Didelė dalis spekuliantų ar finansų ekspertų

įžvelgė dolerį kaip per stiprią valiutą euro atžvilgiu todėl tiesiog nusprendė juo atsikratyti. Doleris ir toliau išliks pakankamai patrauklia valiuta ateityje nors daugelis ekspertų ir pripažįsta faktą kad dolerio kursas yra šiek tiek šoktelėjęs Euro atžvilgiu. Dolerio kursas Lito atžvilgiu 2013 m. Vasario 15 d. 2 litus 56 centus. Doleris baigia pasiekti prieš mėnesį turėtą kurso lygį 2.6 lito. Sausio mėn. Pradžioje doleri kursas lito atžvilgiu buvo nukritęs iki 2.51 lito už JAV dolerį. Panašu kad Dolerio kursui sustiprėjus Euro atžvilgiu automatiškai doleris brangsta ir prieš valiutą litą. Dolerio kurso bendra kitimo kreivė išlieka su tendencija mažėti ir panašu kad kursas dar negreitai pasieks 2012 metų rugpjūčio mėn. 12 dieną turėtą 2.82 litus už vieną JAV dolerį.

Doleris kaip viena iš pagrindinių pasaulio valiutų užima nemaža valiutos rinkos dali. Svarbu žinoti kur galima nuolat sekti jo kursą tam kad galbūt ateityje galėtumėte išsikeisti dolerius i jums tinkančią valiuta. Dolerio valiutos kursas Lietuvos kredito įstaigose ir pagrindiniuose bankuose. Dolerio kurso palyginimo sistema.

Dolerio kurso kitimo kreivė

JAV dolerio kursas yra pateikiamas šios ar pastarųjų dienų atsižvelgiant į JAV dolerio kursą Lietuvos bankuose. Dažniausiai dolerio kursas yra verčiamas į litus todėl svetainėje Doleriai.lt dolerio kursas pateikiamas išreiškiant litais. 

JAV dolerio kursas taip pat palyginamas su pasaulio valiutų kursais palyginamas jų santykis ir suma įvairiomis pasaulio valiutomis. Lietuvos bankas dolerio kaip ir kitos valiutos kursus ūkio subjektams nustato kiekvieną dieną. Lito ir kitų populiarių valiutų kursai yra nustatomi vieną kartą per savaitę.

Pasirinkite norimą valiutą iš doleriai.lt pateikiamo sąrašo. Valiutų kursų internetinis konverteris padės apsispręsti kokioje įstaigoje keistis savo pinigus. Valiutų kursų skaičiuoklė konvertuoja ne tik dolerio kursą bet ir euro, Šveicarijos franko, Australijos dolerio ar kitų pasaulio valiutų.

Mūsų valiutų kursų skaičiavimo portalas padeda apsispręsti kur ir kokią valiutą keisti kur parduoti savo dolerius ar kur dolerius nusipirkti. Atsižvelgdami į dolerio kursą galite ir išlošti. Nusipirkite dolerio valiutą pigiau ir suradę geresnį dolerio kursą parduokite jį. Skaitykite ir kitus dolerio valiutos straipsnius: Dolerio Kursas, Dolerio Valiuta, Doleris į Litus